AR MAX GROUP - бутік юридична фірма та асоціація ріелторів у Харкові

Фокусуємся на юридичних і ріелторських послугах для іноземців в Україні. Наші англомовні юристи, адвокати і ріелтори будуть вашими довіреними, економічно ефективними і першими партнерами в Україні. Заснована в 2014 році.

Отримати консультацію

Останні пропозиції у Харкові

 • For rent 16000.00UAH 583$ Zakhysnykiv Ukrainy 4 rooms flat for long term ren in Kharkiv

  583$ Zakhysnykiv Ukrainy 4 rooms flat for long term ren in Kharkiv

  Kharkiv, Zakhysnykiv Ukrainy

  The four-room apartment with an area of 79 sq.m., its own, is located two hundred meters from the m. “Defenders…

  Sq 4 Beds 1 Bath Furnished Child Rooms
 • For rent 14000.00UAH 510$ M. Naukova for lux one bedroom apartment for monthly rent in Kharkov

  510$ M. Naukova for lux one bedroom apartment for monthly rent in Kharkov

  Kharkov, Naukova metro

  By owner 1 bedroom apartment for monthly rent in Kharkov center near metro NAukova, with a good repair and everything…

  Sq 1 Bed 1 Bath Furnished Not Child Rooms
 • For rent 13700.00UAH 500$ M. Universytet two rooms flat for long term rent in Kharkiv

  500$ M. Universytet two rooms flat for long term rent in Kharkiv

  Kharkiv, Universytet

  2 rooms apartment for long term rent in Kharkov in the area of the Sumy market.5 minutes walk to the…

  Sq 2 Beds 1 Bath Furnished Child Rooms
 • For rent 13500.00UAH 490$ Naukova two rooms apartment for montlhy rent

  490$ Naukova two rooms apartment for montlhy rent

  Kharkiv, Naukova

  For rent luxury apartment on the street. Culture 23, with a new designer euro renovation in 2014. The rooms are…

  Sq 2 Beds 1 Bath Furnished Not Child Rooms
 • For rent 13700.00UAH 500$ M. Universytet three rooms apartment for long term rent in Khakov

  500$ M. Universytet three rooms apartment for long term rent in Khakov

  Kharkov, metro Universytet

  Modern 3 rooms apartment for monthly rent in the center of KharkovNew Italian furniture (wardrobes, huge beds, folding leather sofa…

  Sq 3 Beds 1 Bath Furnished Child Rooms
 • For rent 12604.00UAH 460$ M. Pushkinska two rooms apartment for monthly rent in Kharkiv

  460$ M. Pushkinska two rooms apartment for monthly rent in Kharkiv

  Kharkiv, Pushkinska metro

  Two rooms apartment in the center of the city above M. Pushkinskaya, st. Pushkinskaya 67/69. 4/5. 2 balconies, furniture, appliances.…

  Sq 2 Beds 1 Bath Furnished Not Child Rooms
 • For rent 12330.00UAH 450$ Botanichnyi sad two rooms apartemtn for monthly rent in Khakov

  450$ Botanichnyi sad two rooms apartemtn for monthly rent in Khakov

  Kharkiv, Klochkovska st., 109

  Two rooms studio apartement for monthly rent in Kharkiv in a new building. New repair, new equipment. Photos are real.…

  Sq 2 Beds 1 Bath Furnished Not Child Rooms
 • For rent 11000.00UAH 400$ Universytet metro 3 rooms flat for rent in Kharkiv

  400$ Universytet metro 3 rooms flat for rent in Kharkiv

  Kharkiv, Sumska St., 73

  Rent 3-room apartment. Art. m. University, st. Sumskaya. Two balconies. TV, washing machine, armored door, etc. Everything you need in…

  Sq 3 Beds 1 Bath Furnished Child Rooms
1 2 3 17

Пошук

Юридичні статті

Статті з нерухомості

Новини

AR MAX GROUP

Маємо великий досвід надання юридичних послуг іноземним фізичним і юридичним особам, і будемо захищати ваші інтереси як свої. Зв’яжіться з нами, якщо потрібна юридична консультація або допомога в Харкові. Якщо ви перебуваєте не у Харкові, ми можемо працювати дистанційно.

Наші англомовні юристи і адвокат в Харкові готові надати вам безкоштовні юридичні консультації. Завжди краще консультуватися заздалегідь. Наша практики різні, але так чи інакше спрямовані на надання якісних юридичних послуг іноземним громадянам (або особам без громадянства) в Україні і, в першу чергу, в місті Харкові, де розташований наш офіс. Серед наших послуг можна перелічити такі як: роз’яснення українського законодавства, представлення інтересів з державними органами або приватними особами, розробка і перевірка юридичних документів (угод, контрактів, заяв, скарг, претензій та ін.); допомога в отриманні візи в Україну, запрошень для віз, допомога в отриманні посвідки на проживання в Україні та Харкові на різних підставах (посвідки на тимчасове і постійне проживання), допомога в імміграції в Україну, отримання громадянства України, національного паспорта, громадянство для дітей в Україні, отримання статусу біженця або особи, якій потрібно тимчасовий / додатковий захист, оскарження та скасування заборон на в’їзд в Україну або депортацію (примусове видворення); юридичні послуги для сімей з іноземними подружжям (шлюбний договір, розлучний процес, розподіл власності, усиновлення, визначення місця проживання дитини, стягнення аліментів, дозвіл на виїзд дитини за кордон, накладення санкцій для неплатників аліментів, позбавлення батьківських прав); юридична допомога в реєстрації бізнесу для іноземців (для іноземних засновників, реєстрації інвестицій, супровід господарської діяльності, отримання дозволу на працевлаштування іноземців, захист інтересів з контрагентами, органами державної влади та місцевого самоврядування); юридичні послуги в цивільних спорах, захист в адміністративних справах, справах про адміністративні правопорушення, захист іноземців в кримінальних справах, в тому числі англомовним адвокатом; отримання інформації за допомогою адвокатських запитів; інші юридичні послуги в разі потреби. Це не повний перелік наших послуг. Більше ви можете знайти у відповідних розділах сайту www.armaxgroup.com.ua, зателефонувавши нам або зв’язавшись з нами іншим зручним способом.

Вартість юридичних послуг в Харкові

Ми завжди відкриті для наших клієнтів, і ми намагаємося надати повну і вичерпну інформацію про хід виконання поставлених завдань. З самого початку ми визначаємо цінові ліміти і показуємо нашим клієнтам найбільш реалістичну вартість наших послуг, щоб уникнути ситуації, коли клієнт повинен нести значні додаткові витрати вже на етапі співробітництва, тобто фактично, коли в більшості випадків немає способів відхилення. Ми допоможемо вирішити юридичні питання і в той же час гарантувати повну конфіденційність наданої вами інформації. У той же час щоб отримати відповіді на питання такі як, наприклад, посвідка на проживання Харків ціни, слід провести початковий аналіз ситуації, що склалася у клієнта, уточнити необхідну інформацію, і тільки потім можна робити оцінку роботи юриста, вартість юридичної консультації, супроводження або рішень «під ключ».

Додаткові послуги

отримати дублікат паспорта замість втраченого / пошкодженого, юридичний супровід угод з нерухомістю, оформлення права на купівлю нерухомості іноземцями в Україні, захист у житлових спорах в тому числі і в першу чергу для іноземців, перевірка договорів купівлі-продажу, оренди, недорога реєстрація місця проживання (прописка) в Харкові в межах міста в різних районах, для громадян України, для осіб призовного віку, з неповнолітніми дітьми, а також для іноземців з тимчасовим або постійним дозволом на проживання, або посвідченням біженця (особи, якій потрібен тимчасовий або додатковий захист).

Нерухомість в Харкові

Якщо ви іноземець і вам потрібно купити квартиру, будинок, земельну ділянку, офіс, потрібна квартира в оренду в Харкові на місячний або подобовий термін – ви прийшли у правильне місце. Ми пропонуємо нерухомість без посередників і без комісій агентам. У свою чергу ми готові супроводжувати ваші угоди з нерухомістю з юридичного боку, перевірити історію об’єкта від і до, перевірити наявність арештів чи заборон, інших обмежень, простежити за чистотою проведення операції. Наша база даних оновлюється щодня. Помірне ціноутворення від економного до розкішного.